RUX Super 65

Vážení obchodní přátelé a stavitelé,

  i v dnešní době všeobecného zdražování – my zlevňujeme. Přicházíme s horkou akční nabídkou na sadu použitého značkového německého fasádního lešení a to samozřejmě s výraznou slevou.
Tentokráte si Vám dovolujeme nabídnout lešení výrobce RUX typ SUPER 65. Tato kvalitní značka je v našich končinách známá a rozšířená, působí zde již od r.1990.
Nabízená sestava o rozměru cca.1600m2 je velice variabilní, tvořena převážně poli o délce 250cm s dřevěnými impregnovanými podlážkami, dopňují ji podlážky v rozměrech 2, 1,5 a 1m
v provedení dřevo a hliník. Tuto sadu je možné rozdělit na kompletní 4 samostatné sady a tudíž použití lešení na více stavbách najednou.
Další nespornou výhodou této sady lešení je možnost variability a množství doplňků jako jsou vyrovnávací rámy 100cm, konzole pro dvě podlážky pro vysunutí lešení do prostoru,
a v neposlední řadě množství výlezů, které, pokud bychom využili v jedné řadě nad sebou, dosahují až do výšky stavby 50m.
Tento typ lešení se stále vyrábí, v případě dokupování jednotlivých komponent není problém je kdykoliv dodat.
 
Nabídka níže obsahuje aktuální fota a výpis dílů lešení. Veškeré komponenty jsou zkontrolované, bez vad, očištěné a ihned k použití. Celková hmotnost této sady lešení činí 16.500kg.
Dnešní katalogová cena tohoto lešení v novém je 1.980.000, Kč bez DPH a my Vám jej nyní můžeme nabídnout jako celek se slevou -67% za akční cenu 670.000,- Kč bez DPH + doprava.
Rovněž je tu možnost prodeje na 2 stejné poloviny v rozměru každé cca.800m2 lešení a to za akční cenu 355.000,- Kč bez DPH + doprava.

Více zde: https://www.leseni-levne.com/nase-nabidka/fasadni-ramova-leseni/rux-super-65/